Forum Kibiców Lecha Poznań: LECH - ŁKS INFORMACJA!!! - Forum Kibiców Lecha Poznań

Skocz do zawartości

Forum Kibiców Lecha Poznań używa plików cookie i podobnych technologii m.in. w celach: świadczenia usług, statystyk. Aby wyłączyć to powiadomienie, kliknij przycisk:    Zamknij
Zamknij
Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

LECH - ŁKS INFORMACJA!!!

#1 Użytkownik nie jest zalogowany   Klima 

  • Użytkownik
  • Grupa: Zarejestrowani
  • Rejestracja: 17.03.2010

Napisano 29.09.2017 - 17:54

Wyjaśnijmy dwie sprawy:

Pierwsza sprawa to temat zgody z ŁKSem. Od 8 lat łączy nas układ chuligański który powstał z powodu narzucenia przez Ruch z Widzewem nowych metod zwalczania wroga czyli atakowanie w dwie ekipy jedną i co za tym idzie w przewadze liczebnej.Pewnie kibice R&W powiedzą że od tego są zgody,tak jest to racja ale co innego mecz i awantura na stadionie i jego okolicy a co innego zasadzka na trasie.Pewnie niektórzy z Was i zapewne Ci co najwięcej piszą w necie nie wiedza o co chodzi-zasadzka???? Hmmm...Z tego powodu że w Cracovie jest inny klimat,w Gdyni były problemy kadrowe przez milicję a Ostrowiec daleko i z tego powodu że ŁKS ma dobrą bandę i tych samych wrogów co my i że do łodzi jest rzut beretem powstał układ.Kiedyś mieliśmy w latach 80tych zgodę z ŁKSem i nigdy nie było między sobą dużego ciśnienia,może z wyjątkiem 2008 roku ale zeszło.Co niektórzy z Was robią hałas jakby poszło info, że ma być sztama z co najmniej Pogonią lub Śląskiem. Spokojnie mamy głowy na karku, nikt nigdy nie zrobi numeru wiślackiego i nie zerwie swoich zgód dla ekipy, z którą dwa miesiące wcześniej wyzywamy się od cweli i poprzez kopy w płot próby dostania się do siebie. O tym, że układ ma się przerodzić w zgodę zostały poinformowane nasze zgody,(do Gdyni oficjalnie udała się nasza delegacja na rozmowy) i żadna z nich nie wyraziła sprzeciwu. Triada jest od 20 lat i będzie dalej, nikt nie ma zamiaru w Poznaniu tego zmieniać,i mamy się dobrze.

Dla wiadomości tych którym tak ŁKS nie pasuje (pewnie nie wiecie jak czegoś nie piszą w necie), wspierali Oni(ŁKS) nas w dalekich wyjazdach krajowych i zagranicznych i nadstawiali swoje mordeczki gdzie część z Was w tym czasie w domu w kapciach przy piwku oglądało w tv na wspólnej. Nieraz na Lecha jadącego na wyjazd czekały trzy ekipy a nawet i cztery żeby utrzeć nam nosa i wtedy byli z nami Rodowici Łodzianie więc choćby za to należy im się SZACUNEK! Przez te lata dużo osób ze środowiska naszego jak i ŁKSu się poznało i te lata zaowocowały tym, że w ten weekend będzie zgoda. Więc przestańcie narzekać i ubliżać w necie, nikt tym nieprzychylnym nie każe ich kochać od razu i nosić barwy biało czerwono białe, tylko uszanujcie tą decyzję. Odnośnie jeszcze Widzewa do tych starszych narzekaczy, że kiedyś musieli się wąchać z Widzewem a teraz z ŁKSem. Z Widzewem nie mieliśmy żadnego układu i nigdy nie wspieraliśmy się na żadnych meczach czy awanturach, obowiązywał TYLKO PAKT O NIE AGRESJI, który wyszedł sam z siebie i z którego wcale nie byliśmy zadowoleni ani my ani RTS ale los tak chciał. Nie ma już go od 10 lat.


Druga Sprawa:

Oskarżanie o krojenie kiboli na kasę wewnątrz co JEST ABSURDALNYM POMÓWIENIEM wyssanym z palca i napisanym w necie może i nawet przez kibica innego klubu żeby zrobić ferment i chujową atmosferę a reszta podłapała i się zaczęło. Chodzi o PP czapeczki faktycznie, które nie grzeszyły pięknością,ale to dlatego że czasu nie było zbyt dużo na ich wykonanie i nie mogły być mega wysokiej jakości bo byłyby zbyt drogie a nie jest żadną tajemnicą że miało coś pieniędzy z nich zostać.Czapki te robił klub,pomysł był nasz bo nie chcieliśmy trzeci rok z rzędu koszulek bo myśleliśmy że własnie wtedy będzie niezadowolenie, jak się okazało później trzeba było je zrobić.
Z klubu dostaliśmy z tego 40 tys. złotych na cele kibicowskie, a resztę pieniędzy klub też przeznaczył na kibiców Lecha choćby przez płacenie kar za nas jakie dostawali przez nasze oprawy lub też dofinansowaniem eventow organizowanych przez kiboli Lecha. Nikt nie wziął sobie pieniędzy w kieszeń nie ma takiej opcji zakodujcie to sobie w głowach i nie oskarżajcie i nie nakręcajcie chujowego klimatu na trybunach i w środowisku. Niedowiarkom można zorganizować spotknie z osobami które mają popłacone lub płacone grzywny sądowe, mandaty i kary które są w tysiącach złotych. Ostatni wyjazd samochodowy do Białegostoku kosztował ok.10 tysięcy złotych poprzez zatrzymanie dwóch czy trzech osób na bramach z pirotechniką i wzięciu dla nich na szybko miejscowego adwokata który za 500zl nie wyjdzie nawet z domu a chłopakom wjebali grzywny po 2 tys. i więcej, nie wspominając o mandatach za byle co na zbiórce pod Białymstokiem, dlatego skończcie snuć intrygi nie obliczajcie kogoś tylko zróbcie coś w tym kierunku żeby było lepiej w naszym środowisku bez jakichś podziałów na trybuny i januszy, piknikow i kumatych. Każdy jest każdemu potrzebny na tym stadionie, nikt nikogo nie wypierdolił i nie zrobi tego,wszystko jest robione tak od lat że jak jedziesz na wakacje za granice i mówisz Lech Poznań to Twojemu rozmówcy oczy sie robią dwa razy większe i chcą Ci uścisnąć dłoń lub przybić pione.


Na koniec dodam tylko ze w 2016 roku budżet nasz wyniósł ponad 190tys.zł a wydane było włącznie z Pucharem Polski z tego roku ponad 240tys.


Mamy nadzieję że co niektórym otworzą się oczy i przestaną wprowadzać teksty z kibice.net na nasze trybuny i w środowisko Lecha.


A teraz szykować gardła na niedzielę w Kotle do śpiewu a na innych trybunach bardziej do żoładkowej:) ale do tego też forma musi być a i może będziecie lepiej śpiewać na pozostałych trybunch i razem zróbmy OGIEŃ :):)

Udostępnij ten temat:


Strona 1 z 1
  • Nie możesz napisać tematu
  • Temat jest zamknięty

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1
0 użytkowników, 1 gości, 0 anonimowych